Końcówka DIN 11851 z nakrętką, DN65, GW RD95x1/6" ogon gładki, pod obejmę skorupową, AISI 316/304, DIN-GW-KRS-65
Артикул: DIN-GW-KRS-65
Категорія: З'єднання молочні DIN 11851
| Матеріал | Сталь нержавіюча 304 |
| Робоча температура | Zależna od materiału zastosowanej uszczelki |
| Робочий тиск | 40 bar (DN10 - DN40), 25 bar (DN50 - DN100) |
| C | 5,5 mm |
| L | 98 мм |
| L1 | 12 мм |
| ØA | 57,1 mm |
| ØB | 63,2 mm |
| ØX | 86 mm |
| Робочий тиск | 25 bar |
| Розмір | DN 65 |
4577.64 ₴(з ПДВ)
3814.70 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



