Колектор (лиштва) безпечна multi-link 320, 1 вихід | CEJN, 19 902 9201
Артикул: 19 902 9201
Категорія: Розгалужувач повітря пневматичний
| Діапазон температур | -20°C - +100°C (-4°F - +212°F) °C |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар (232 PSI) бар |
| Матеріал | Оцинкована сталь / цинк |
| Мінімальний тиск розриву | 64 бар (928 PSI) |
| Номінальний діаметр потоку | 7,6 мм (5/16 дюймів) |
| Під'єднання | G 1/2" ext. |
| Середовище | Стиснене повітря/інертний газ |
| DN | 7.6 |
| З'єднання | GW1/2 |
| Кількість входів | Вихідний отвір блоку 1 |
4640.94 ₴(з ПДВ)
3867.45 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

