Манометр осьовий 0-10 бар, G 1/8, 40 мм | Riegler, 110.46-K
Артикул: 110.46-K
Категорія: Манометр пластиковий з одинарною шкалою
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | чорний пластик |
| Місце підключення | Задня - осьова |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 40 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Замінник | WIKA 12401056 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/8 |
| Серія | 111.12 |
| Ціна поділки | 0,05 bar |
572.70 ₴(з ПДВ)
477.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 21 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
21шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 407 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
407шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

