Манометр осьовий 0-16 бар, G 1/8, 40 мм | NuovaFima, M40A.PL016G18
Артикул: M40A.PL016G18
Категорія: Манометри Flowmatik
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 2.5 |
| Матеріал корпусу | чорний пластик |
| Місце підключення | Задня - осьова |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 40 мм |
| Діапазон тиску | 0 - 16 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/8 |
| Ціна поділки | 0,5 bar |
388.68 ₴(з ПДВ)
323.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 127 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
127шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 721 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
721шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

