Манометр гліцеринозаповнений нержавіючий 0-6 бар, G 1/4, 63 мм, радіальний | NuovaFima, M63R.SW006G14
Артикул: M63R.SW006G14
Категорія: Манометри з нержавіючої сталі ø63
| Виконання | Трубчастий пружинний манометр (Бурдона) з хромонікелевої сталі, заповнений гліцерином |
| Вимірювальний елемент | нержавіюча сталь |
| Застосування | Для вимірювання тиску агресивних газів і рідин, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для високих і динамічних пульсацій тиску і вібрацій. |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | сталь 304 |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | нержавіюча сталь |
| Табло | ламіноване безпечне скло |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | 0 - 6 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Ціна поділки | 0,1 bar |
4013.94 ₴(з ПДВ)
3344.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

