Манометр гліцеринозаповнений радіальний 0-160 бар, M20x1,5, 100 мм, 733-C-WM
Артикул: 733-C-WM
Категорія: Манометр гліцеринозаповнений ø100 мм
| Виконання | стандартні з трубною пружиною (Бурдона) заповнений гліцерином |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Застосування | гідравліка, пневматика, робота при імпульсах та вібрації. Для вимірювання тиску газів і рідин, які інертні до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Сталь CrNi |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | M20x1.5 |
| Серія | 113.53 |
2924.88 ₴(з ПДВ)
2437.40 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

