Манометр гліцеринозаповнений радіальний 0-25 бар, G 1/4, 63 мм | Riegler, 709-C
Артикул: 709-C
Категорія: Манометр гліцеринозаповнений ø63 мм
| Виконання | стандартні з трубною пружиною (Бурдона) заповнений гліцерином |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Застосування | гідравліка, пневматика, робота при імпульсах та вібрації. Для вимірювання тиску газів і рідин, які інертні до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Сталь CrNi |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Замінник | WIKA 9022015 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Серія | 213.53 |
| Ціна поділки | 1 bar |
2335.32 ₴(з ПДВ)
1946.10 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 532 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
532шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

