Манометр кислотостійкий гліц. G1/2R, 100mm, 0-10bar, 747-100
Артикул: 747-100
Категорія: Манометр з нержавіючої сталі ø100
| Виконання | Трубчастий пружинний манометр (Бурдона) з кислотостійкої сталі, заповнений гліцерином |
| Вимірювальний елемент | Сталь 316L |
| Застосування | Для вимірювання тиску агресивних газів і рідин, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для високих і динамічних пульсацій тиску і вібрацій. |
| Клас точності | 1.6 (Ø630мм), 1.0 (Ø100мм) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | Сталь 316L |
| Табло | ламіноване безпечне скло |
| Температура матеріалу | від -20° до +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Замінник | WIKA 9020861 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Серія | 233.5 |
| Ціна поділки | 0,2 bar |
11794.08 ₴(з ПДВ)
9828.40 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 69 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
69шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

