Манометр кислотостійкий гліц. G1/4R, 63mm, 0-600bar, 756-63
Артикул: 756-63
Категорія: Манометри з нержавіючої сталі ø63
| Виконання | Трубчастий пружинний манометр (Бурдона) зі сталі CrNi 316L, заповнений гліцерином |
| Вимірювальний елемент | Нержавіюча сталь 316L |
| Застосування | Для вимірювання тиску агресивних газів і рідин, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для високих і динамічних пульсацій тиску і вібрацій. |
| Клас точності | 1.6, 1.0 (Ø100 та 160 мм) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | Нержавіюча сталь 316L |
| Табло | полікарбонат |
| Температура матеріалу | від -20° до +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Замінник | WIKA 9556230 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Серія | 233.5 |
| Ціна поділки | 20 бар |
7704.78 ₴(з ПДВ)
6420.65 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 264`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

