Манометр нержавіючий осьовий 0-25 бар, G 1/8, 40 мм | NuovaFima, M40A.SN025G18
Артикул: M40A.SN025G18
Категорія: Манометри з нержавіючої сталі Ø40, 50мм
| Виконання | Манометр з трубчастою пружиною (Бурдона) зі сталі CrNi |
| Вимірювальний елемент | сталь 316 |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | сталь 304 |
| Місце підключення | Задня - осьова |
| Під'єднання | сталь 316 |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 40 мм |
| Діапазон тиску | 0 - 25 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/8 |
| Ціна поділки | 1 bar |
2386.32 ₴(з ПДВ)
1988.60 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 144`) ]] |
| К-сть в Європі | 52 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
52шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

