Манометр нержавіючий радіальний 0-1 бар, G 1/4, 63 мм | NuovaFima, M63R.SN001G14
Артикул: M63R.SN001G14
Категорія: Манометр з нержавіючої сталі Ø63, 100 мм
| Виконання | Манометр з трубчастою пружиною (Бурдона) зі сталі CrNi |
| Вимірювальний елемент | Сталь 316L |
| Застосування | для вимірювання тиску газів, рідин і агресивних середовищ, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для використання в агресивних середовищах. |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | сталь 304 |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | Сталь 316L |
| Табло | ламіноване безпечне скло |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Ціна поділки | 0,02 bar |
3896.28 ₴(з ПДВ)
3246.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

