Манометр промисловий радіальний 0-6 бар, G 1/2, 100 мм | NuovaFima, M100R.SM006G12
Артикул: M100R.SM006G12
Категорія: Манометр промисловий
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | сталь 304 |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | загартоване скло |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -40°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Ціна поділки | 0,1 bar |
2642.94 ₴(з ПДВ)
2202.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 122 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
122шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

