Манометр капсульний радіальний 0-160 мбар, G 1/4, 63 мм | NuovaFima, M63R.PU160G14
Артикул: M63R.PU160G14
Категорія: Манометр, капсульний механізм
| Виконання | баночний манометр і вакууметр для вимірювання низького тиску з корекцією нульової точки |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску сухих і неагресивних газоподібних середовищ. Медичні, вакуумні та фільтрувальні технології моніторингу |
| Клас точності | 1,6 |
| Матеріал корпусу | Сталь нержавіюча |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | Пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Одиниця тиску | мбар |
| Різьба | G 1/4 |
| Ціна поділки | 5 мбар |
4731.06 ₴(з ПДВ)
3942.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 17 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
17шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

