Манометр капсульний G1/2R, 100mm, 0-250mbar, 6816
Артикул: 6816
Категорія: Манометр, капсульний механізм
| Виконання | балонний манометр для вимірювання низького тиску з корекцією нульової точки |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску сухих і неагресивних газоподібних середовищ. Медичні, вакуумні та фільтрувальні технології моніторингу |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | м'яка сталь (Ø63 мм) нержавіюча сталь (Ø100 і 160 мм) |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | акрилове скло (Ø63 мм) промислове скло (Ø100 і 160 мм) |
| Температура матеріалу | макс. +100°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Замінник | WIKA 9071687 |
| Одиниця тиску | мбар |
| Різьба | G 1/2 |
| Серія | 612.2 |
| Ціна поділки | 5 мбар |
8764.50 ₴(з ПДВ)
7303.75 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 9 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
9шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


