Манометр радіальний 0-0,6 бар, G 1/2, 80 мм | Riegler, 130
Артикул: 130
Категорія: Манометр стандартний Ø 80, 100, 160
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Індикатор | червоний регульований покажчик на циферблаті для діапазонів вимірювання 0-0,6 бар до 0-60 бар |
| Клас точності | 1.6 (7300, 7302, 150-150/3, 8300 клас 2.5) |
| Матеріал корпусу | чорний пластик |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 80 мм |
| Діапазон тиску | - bar |
| Замінник | WIKA 9032282 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Серія | 111.1 |
1153.62 ₴(з ПДВ)
961.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору
Манометр Riegler 130 с радиальной резьбой G 1/2 и корпусом Ø 80 мм предназначен для измерения давления до 0,6 бар в системах со сжатым воздухом, водой и инертными газами. Благодаря высокой точности, прочному корпусу и удобной читаемой шкале, устройство идеально подходит для применения в промышленных и сервисных условиях. Корпус выполнен из стойкого материала, способного выдерживать температурные колебания от –20°C до +60°C. Прибор обеспечивает стабильную и надежную работу даже при продолжительной эксплуатации, что делает его незаменимым для пневмосистем, компрессоров и оборудования высокого давления.

