Манометр радіальний 0-2,5 бар, G 1/2, 100 мм | NuovaFima, M100R.ME003G12
Артикул: M100R.ME003G12
Категорія: Манометр стандартний Ø 80, 100, 160
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Сталь мальована на чорно |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | Скло |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/2 |
| Ціна поділки | 0,05 bar |
978.24 ₴(з ПДВ)
815.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 46 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
46шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

