Манометр радіальний 0-4 бар, G 1/4, 63 мм | Riegler, 115-K
Артикул: 115-K
Категорія: Манометр пластиковий з одинарною шкалою
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | чорний пластик |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - MPa |
| Замінник | WIKA 12397793 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Серія | 111.1 |
| Ціна поділки | 0,2 bar |
562.74 ₴(з ПДВ)
468.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
| К-сть в Європі | 50 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
50шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

