Манометр радіальний 0-6 бар, M20x1,5, 100 мм, 146-M
Артикул: 146-M
Категорія: Манометр стандартний Ø 80, 100, 160
| Виконання | стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Сталь мальована на чорно |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | мідний сплав |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 100 мм |
| Діапазон тиску | - bar |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | M20x1.5 |
| Серія | 111.1 |
1067.94 ₴(з ПДВ)
889.95 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 15 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
15шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

