Манометр панельного монтажу осьовий з фланцем 0-12 бар, G 1/8, 50 мм | NuovaFima, M50A.NT012G18
Артикул: M50A.NT012G18
Категорія: Манометр панельний з фланцем
| Виконання | Стандарт з трубчастою пружиною (Bourdon) |
| Вимірювальний елемент | сплав міді |
| Гліцеринозаповнений | Ні |
| Застосування | для вимірювання тиску газів і рідин, які є нейтральними до мідних сплавів і не викликають закупорки в напірних системах |
| Клас точності | 2.5 |
| Матеріал корпусу | Сталь мальована на чорно |
| Місце підключення | Задня - осьова |
| Під'єднання | сплав міді |
| Табло | прозорий пластик |
| Температура матеріалу | макс. +60°C |
| Температура середовища | від -20°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 50 мм |
| Діапазон тиску | - mbar |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/8 |
| Ціна поділки | 0,2 bar |
688.02 ₴(з ПДВ)
573.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 29 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
29шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 281 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
281шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

