Манометр зі сталі CrNi G1/4R, 63mm, 0-10bar, ES, 4005
Артикул: 4005
Категорія: Манометр з нержавіючої сталі Ø63, 100 мм
| Виконання | манометр з трубчастою пружиною (Бурдона) з вибухозахистом у корпусі |
| Вимірювальний елемент | Сталь 316L |
| Застосування | для вимірювання тиску газів, рідин і агресивних середовищ, які не викликають закупорки в напірних системах. Хімічна, нафтохімічна та морська промисловість, а також для використання в агресивних середовищах. |
| Клас точності | 1.6 |
| Матеріал корпусу | Сталь CrNi |
| Місце підключення | Дно - радіальне |
| Під'єднання | сталь 316Ti Ø63мм, 316L Ø100мм |
| Табло | ламіноване безпечне скло |
| Температура матеріалу | макс. +200°C |
| Температура середовища | від -40°C до +60°C |
| Діаметр манометра | 63 мм |
| Діапазон тиску | - bar |
| Замінник | WIKA 9481656 |
| Клас точності | 1.6 |
| Одиниця тиску | бар |
| Різьба | G 1/4 |
| Серія | 232.5 |
| Ціна поділки | 0,5 bar |
7325.22 ₴(з ПДВ)
6104.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 12 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
12шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

