Nakrętka DIN 11851, DN65, GW RD95x1/6", AISI 304, DIN-N-65
Артикул: DIN-N-65
Категорія: З'єднання молочні DIN 11851
| Матеріал | Сталь нержавіюча 304 |
| H | 25 мм |
| H1 | 4 mm |
| ØD | 80 mm |
| ØD1 | 112 mm |
| T | 102 mm |
| Різьба | RD95x1/6" |
| Розмір | DN 65 |
852.30 ₴(з ПДВ)
710.25 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


