NEBV-Z4WA2L-R-E-10-N-LE2-S1 З'єднувальний кабель, FESTO-8047678
Артикул: FESTO-8047678
Категорія: Приєднувальні кабелі для клапанів
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості кабелю | Możliwość stosowania w prowadnicach kabli |
| Діаметр кабелю | od 2.9 MM |
| Діапазон робочої напруги DC | od 20.4 do 26.4 V |
| Довжина кабелю | od 10 M |
| Допуск діаметра кабелю | ± 0,1 mm |
| Електричне підключення 1, виведення кабелю | kątowe |
| Електричне підключення 1, використовувані піни/жили | od 2 |
| Електричне підключення 1, кількість пінів/жил | od 2 |
| Електричне підключення 1, схема з'єднань | 00995625 |
| Електричне підключення 1, техніка підключення | Układ przyłączy ZC, śruba metryczna |
| Електричне підключення 1, тип кріплення | na elektrozaworze za pomocą śruby centralnej M2 |
| Електричне підключення 1, тип роз'єму | Gniazdo wtykowe |
| Електричне підключення 2, використовувані піни/жили | od 2 |
| Електричне підключення 2, кількість пінів/жил | od 2 |
| Електричне підключення 2, техніка підключення | otwarty koniec |
| Електричне підключення 2, тип роз'єму | Kabel |
| Електричне підключення 2, функція | Strona sterowania |
| Захист від зміни полярності | bipolarny |
| Знак CE (див. декларацію відповідності) | Zgodnie z dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej UE |
| Знак UKCA (див. декларацію відповідності) | wg przepisów UK dot. EMV |
| Клас корозійної стійкості за нормою Festo | 3 - silne obciążenie korozyjne |
| Колір корпусу | czarny |
| Колір оболонки кабелю | szary |
| Конструкція кабелю | 2 x 0,14 mm² |
| Матеріал ізоляційного покриття | PP |
| Матеріал контактів | Stop miedzi ocynowany |
| Матеріал корпусу | TPE-U(PU) |
| Матеріал оплітки кабелю | TPE-U(PUR) |
| Номінальна робоча напруга DC | od 24 V |
| Номінальний переріз жили проводу | od 0.14 I2 |
| Підключення захисного проводу | brak |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Примітка щодо ступеня захисту | w stanie zamontowanym |
| Радіус згину, рухоме прокладання кабелю | od 29 MM |
| Стійкість до імпульсної напруги | od 2.4 KV |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура навколишнього середовища | od -10 do 50 GC |
| Умови випробування кабелю | Warunki testu na żądanie |
2576.64 ₴(з ПДВ)
2147.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 312`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

