Пневмозаклепочник | Chicago Pneumatic, CP9883
Артикул: CP9883
Категорія: Заклепочник для витяжних заклепок
| Вага | 1.46 кг |
| Вхід повітря | 1/4" NPTF |
| Довжина повна | 300 мм |
| Максимальне використання повітря | 4.3 л/сек |
| Максимальне навантаження | 865 кг |
| Рівень вібрації | <2,5 м/сек² |
| Середня витрата повітря | 1,1 л/сек |
52751.04 ₴(з ПДВ)
43959.20 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

