Пневмозаклепочник зажимний CP4210AL | Chicago Pneumatic, CP4210AL
Артикул: CP4210AL
Категорія: Заклепочник зажимний
| Вага | 2,1 кг |
| Дальність зажиму | 76.2 мм |
| Діаметр заклепки для алюмінію | 2.38 мм |
| Діаметр заклепки для сталі | 1.58 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Кінцевий хід при максимальному зусиллі | 1,3 мм |
| Макс. переміщення штока | 19.05 мм |
| Макс. сила дожиму | 8 кН |
169763.88 ₴(з ПДВ)
141469.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

