Ніж повітряний круглий двосекційний, кільце G 1/4, 50 мм, 0,05 мм, алюміній | MOS , VNCD-AL-N-0500-0050
Артикул: VNCD-AL-N-0500-0050
Категорія: Ножі повітряні, круглі, двокомпонентні серії VNCD
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | Фільтроване стиснене повітря 25 мкм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Монтажна різьба | 4xM8 |
| Покриття | без покриття |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
37714.38 ₴(з ПДВ)
31428.65 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


