Ніж повітряний круглий, форсунка тороїдальна G 1/4, 50 мм, 0,05 мм, алюміній, односекційна | MOS , VNCJ-AL-N-0500-0050
Артикул: VNCJ-AL-N-0500-0050
Категорія: Ножі пневматичні круглі цільні серії VNCJ
| Під'єднання | G 1/4" |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Монтажна різьба | M8 |
| Покриття | Без покриття |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
29857.44 ₴(з ПДВ)
24881.20 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



