Поворотний повітряний ніж RRN алюміній, щілина 0,05 мм, 50 мм | MOS , RRN-AL-N-0500-0050
Артикул: RRN-AL-N-0500-0050
Категорія: Обертові повітряні ножі, серія RRN
| Під'єднання | 1/4" GZ |
| Робочий тиск | максимум 8 бар |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря 25 um |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Монтажна різьба | 1/4" GZ |
| Покриття | без покриття |
| Товщина щілини | 0,05 мм |
Ціну уточнюйте
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


