Opcja: 8 dodatkowych wejść czujników dla DS 500, Z500.5502
Артикул: Z500.5502
Категорія: Реєстратор даних DS 500
| Вага | 7,3 кг |
| Версія для панельного монтажу | Вирізна панель 250 x 156 мм |
| Виходи | 4 реле (230 В змінного струму, 6 А змінний контакт), управління сигналізацією, програмовані реле, колективна сигналізація. Аналоговий вихід, імпульсний для датчиків з власним колом вихідного сигналу, наприклад, серії VA/FA |
| Вхід датчика | Вільний розподіл 4/8/12 аналогових і цифрових входів датчиків. Див. опції, CS цифрові датчики точки роси і витрати з інтерфейсом SDI серії FA/VA 400, Датчики інших виробників RS 485/Modbus RTU, інші шинні системи на вимогу, Аналогові датчики тиску, датчики температури CS, попередньо налаштовані струмові амперметри, Аналогові датчики інших виробників 0/4 ..20 мА, 0..1/10/30В, імпульсні, Pt 100/Pt 1000, KTY |
| Живлення | 24 В постійного струму, макс. 130 мА на датчик, вбудоване джерело живлення датчика макс. 24 В постійного струму, 25 Вт. Для версій з 8/12 виходами датчиків, 2 вбудованих джерела живлення, кожне макс. 24 В постійного струму, 25 Вт. |
| Інтерфейси | USB-накопичувач, USB-кабель, Ethernet / RS485 Modbus RTU/TCP, SDI Інші шинні системи на вимогу, опціонально веб-сервер |
| Карта пам'яті | Стандартна карта пам'яті SD 2 ГБ, опціонально до 4 ГБ |
| Кольоровий екран | 7-дюймова сенсорна панель передачі TFT, графіки, криві, статистика |
| Матеріал | Литий метал, передній екран з поліестеру |
| Опція | Мережевий сервер Швидке вимірювання з частотою дискретизації 10 мс для аналогових датчиків, індикація Max/Min в секунду Статистика "Звіт про споживання", щоденний/щотижневий/щомісячний звіт |
| Підключення | 18 x PG 12 для датчиків і живлення, сигнальних реле 1 x RJ 45 для підключення до мережі Ethernet |
| Робоча температура | від 0°C до 50 °C |
| Розміри | 280 x 170 x 90 мм, IP 65 |
| Температура зберігання | від -20°C до 70°C |
95409.78 ₴(з ПДВ)
79508.15 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

