Корпус для термометра, нержавіюча сталь G1/2, L=160 мм | Riegler, SR 13
Артикул: SR 13
Категорія: Термометри біметалічні
| E | G1/2 |
| F | 10 мм |
| SW | 27 |
| U | 160 мм |
| Замінник | WIKA 3907449 |
| Кришка датчика | Діаметр 8 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Серія | SWT52G |
3266.94 ₴(з ПДВ)
2722.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]]
| К-сть в Європі | 10 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
10шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


