Корпус для термометра, латунь G1/2, L=45 мм | Riegler, SR 00
Артикул: SR 00
Категорія: Термометри біметалічні
| E | G1/2 |
| F | 10 мм |
| SW | 27 |
| U | 45 мм |
| Кришка датчика | Діаметр 8 мм |
| Матеріал | латунь |
1326.30 ₴(з ПДВ)
1105.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 216`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 384`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


