Корпус для термометра, сталь G1/2, L=160 мм | Riegler, SR 08
Артикул: SR 08
Категорія: Термометри біметалічні
| E | G1/2 |
| F | 10 мм |
| SW | 27 |
| U | 160 мм |
| Кришка датчика | Діаметр 8 мм |
| Матеріал | Сталь |
2585.40 ₴(з ПДВ)
2154.50 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


