Захист спіральний HDPE DN34-42 чорний, OSSP-HDPE-34/42
Артикул: OSSP-HDPE-34/42
Категорія: Чохли для трубок та шлангів
| Діапазон температур | -60°C +100 °C |
| Матеріал кожуха | Поліетилен високої щільності (HDPE) |
| Основні особливості | Особливо міцний чохол, призначений для захисту шлангів і кабелів від механічних пошкоджень (ударів, стирання тощо), масла, кислот, розчинників. Може використовуватися для захисту одиночних проводів, подвійних проводів або цілих пучків. Стійкість до стирання, розтріскування, кислот, масел, розчинників, УФ-випромінювання, озону, низьких і високих температур. |
| УВАГА | Ціна за 1 погонний метр |
| Вага | 0,30 кг |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Довжина бухти | 25 м |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
558.30 ₴(з ПДВ)
465.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

