Корпус для термометра під приварку L=43 мм | Riegler, SR 21
Артикул: SR 21
Категорія: Термометри біметалічні
| d | 24 мм |
| F | 10 |
| U | 43 мм |
| Замінник | WIKA 3907546 |
| Кришка датчика | Діаметр 8 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь 1.4571 |
| Серія | SWT52S |
2874.66 ₴(з ПДВ)
2395.55 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 9 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
9шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


