Осушувач рефрижераторний, промисловий 180 м3/год Omega Air, точка роси +5*C, RDL 180
Артикул: RDL 180
Категорія: Осушувач рефрижираторний Omega Air
| Живлення | 230 V, 50/60 Hz |
| Рекомендована фільтрація перед осушувачем | Prefilter 3um |
| Рівень безпеки | IP 65 |
| Температура середовища | 1,5 °C do 45 °C dla ( temp. > 25 °C należy skorzystać z współczynników korekcyjnych) |
| Точка роси | + 5°C |
| Управління | Wbudowane styki ON/OFF |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 763 mm |
| Витрата енергії | 0,52 kW |
| Глибина | 573 mm |
| Коефіцієнт охолодження | R 513a |
| Номінальна витрата | 3 m³/min |
| Під'єднання | G 1 |
| Ширина | 236 mm |
90824.46 ₴(з ПДВ)
75687.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

