Осушувач рефрежираторного типу BEKO TECHNOLOGIES RA 330 NEW | BEKO, RA 330
Артикул: RA 330
Категорія: Осушувачі рефрижераторного типу DRYPOINT RA
| Живлення | RA 20 - RA 960: 230 В, 50 Гц з контролером DMC 18; RA 1080 - RA 8800: 400 В, 50 Гц з контролером DMC 24 |
| Максимальний робочий надлишковий тиск | RA 20 - Ra 960 від 4 до 16; RA 1080 - RA 8800 від 4 до 16 бар |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Температура матеріалу | макс. 70°C |
| Температура середовища | від 2°C до 50°C |
| Точка роси | +3°C |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 885 мм |
| Витрата енергії | 0,70 кВт |
| Глибина | 580 мм |
| Коефіцієнт охолодження | R407C |
| Номінальна витрата | 5.50 м³/хв |
| Падіння тиску Δp | 0,15 бар |
| Під'єднання | 1 1/2" |
| Ширина | 555 мм |
207029.10 ₴(з ПДВ)
172524.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


