Осушувач рефрежираторного типу BEKO TECHNOLOGIES RA 870 NEW | BEKO, RA 870
Артикул: RA 870
Категорія: Осушувачі рефрижераторного типу DRYPOINT RA
| Живлення | RA 20 - RA 960: 230 В, 50 Гц з контролером DMC 18; RA 1080 - RA 8800: 400 В, 50 Гц з контролером DMC 24 |
| Максимальний робочий надлишковий тиск | RA 20 - Ra 960 від 4 до 16; RA 1080 - RA 8800 від 4 до 16 бар |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Температура матеріалу | макс. 70°C |
| Температура середовища | від 2°C до 50°C |
| Точка роси | +3°C |
| Вага | 150 кг |
| Висота | 1105 мм |
| Витрата енергії | 1.52 кВт |
| Глибина | 725 мм |
| Коефіцієнт охолодження | R407C |
| Номінальна витрата | 14.50 м³/хв |
| Падіння тиску Δp | 0,13 бар |
| Під'єднання | 2 1/2" |
| Ширина | 665 мм |
404473.50 ₴(з ПДВ)
337061.25 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


