Осушувач рефрежираторного типу Buran CQ 0150 AB, 150 м3/год, точка роси +3 град.C, G 1, CQ 0150 AB
Артикул: CQ 0150 AB
Категорія: Осушувачі рефрижераторного типу BURAN OE
| Декларація вдіповідності | відповідно до 2006/42/ЄС Додаток II A |
| Клас безпеки | IP 20 |
| Рівень шуму | < 70 дБ (A) |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Середовище | стиснуте повітря |
| Температура матеріалу | макс. +55°C |
| Температура повітря на вході | 35 °C |
| Температура середовища | мін. +2°C макс. +45°C |
| Точка роси | +3°C |
| Управління | електромагнітний клапан з часовим регулюванням |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 645 мм |
| Витрата енергії | 0,40 кВт |
| Глибина | 410 мм |
| Коефіцієнт охолодження | R134a |
| Номінальна витрата | 2.25 м³/хв |
| Охолоджуюче повітря | 300 м³/год |
| Падіння тиску Δp | 0,28 бар |
| Під'єднання | 1" |
| Ширина | 360 мм |
156178.56 ₴(з ПДВ)
130148.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


