Насадка плоска ударна G 1/8, 80 мм, 210 л/хв, 2-4 бар, POM, PRT-80-18
Артикул: PRT-80-18
Категорія: Форсунка поворотна
| Матеріал | POM |
| Робочий тиск | 2-4 бар |
| Середовище | Фільтроване стиснене повітря 25 мкм |
| Вага | 72 g |
| Довжина | 80 мм |
| Під'єднання | G 1/8" |
| Робоча температура | 10 - 40 °C |
| Споживання повітря | 210 л/хв |
25433.76 ₴(з ПДВ)
21194.80 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 2 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
2шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


