Сопло Вентурі плоске, багатоканальне сопло R 1/4, 42 мм, нержавіюча сталь, PVT-14-SS
Артикул: PVT-14-SS
Категорія: Форсунка мультиканальна
| Під'єднання | R 1/4" |
| Середовище | фільтроване стиснене повітря |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Робоча температура | максимум, 500 °C |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Споживання повітря | 410 л/хв |
| Товщина щілини | 1 мм |
5764.80 ₴(з ПДВ)
4804.00 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 43 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
43шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору



