PEN-8X1,25-BL-400 Пластиковий провід, FESTO-551446
Артикул: FESTO-551446
Категорія: Трубки з каліброваним зовнішнім діаметром
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Властивості трубки | Możliwość stosowania w prowadnicach kabli |
| Внутрішній діаметр-Ø | od 5.7 MM |
| Зовнішній діаметр | od 8 MM |
| Клас чистих приміщень | Element zamontowany statycznie, brak możliwości oceny zgodnie z normą ISO 14644-1 |
| Колір | niebieski |
| Маса виробу на одиницю довжини | 0.02327 K/M |
| Матеріал трубки | PE |
| Мін. радіус згину | 22.5 MM |
| Оптимальний радіус згину для оптимізації потоку | 35 MM |
| Пневматичне підключення | Do złącza wtykowego-średnica zewn. 8 mm |
| Примітка про робочий тиск | Woda: maks. 0,6 MPa przy temp. 0 - 50°C |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Робочий тиск залежно від температури/BAR | od -0.95 do 10 BAR |
| Робочий тиск залежно від температури/MPA | od -0.095 do 1 MPA |
| Робочий тиск залежно від температури/PSI | od -13.775 do 145 PSI |
| Твердість за Шором | D 52 +/-3 |
| Температура навколишнього середовища | od -30 do 60 GC |
56.46 ₴(з ПДВ)
47.05 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

