PFAN-12X1,75-NT Пластиковий провід, FESTO-197065
Артикул: FESTO-197065
Категорія: Трубки з каліброваним зовнішнім діаметром
| Випробування матеріалу на горіння | UL94 V-0 |
| Відповідність LABS | VDMA24364-B2-L |
| Внутрішній діаметр-Ø | od 8.4 MM |
| Допуск для харчової промисловості | patrz rozszerzone informacje o materiale |
| Зовнішній діаметр | od 12 MM |
| Клас чистих приміщень | Element zamontowany statycznie, brak możliwości oceny zgodnie z normą ISO 14644-1 |
| Колір | naturalny |
| Маса виробу на одиницю довжини | 0.125 K/M |
| Матеріал трубки | PFA |
| Мін. радіус згину | 29 MM |
| Оптимальний радіус згину для оптимізації потоку | 165 MM |
| Пневматичне підключення | Do złącza wtykowego-śred. zew. 12 mm |
| Примітка про робочий тиск | Woda: maks. 0,6 MPa przy temp. 0 - 85°C |
| Примітка щодо застосування | Wąż bez nadruku |
| Примітка щодо матеріалів | Zgodność z dyrektywą RoHS |
| Робоче середовище | Sprężone powietrze wg ISO 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Робочий тиск залежно від температури/BAR | od -0.95 do 16 BAR |
| Робочий тиск залежно від температури/MPA | od -0.095 do 1.6 MPA |
| Робочий тиск залежно від температури/PSI | od -13.775 do 232 PSI |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/BAR | od -0.95 do 7 BAR |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/MPA | od -0.095 do 0.7 MPA |
| Робочий тиск у всьому діапазоні температур/PSI | od -13.775 do 101.5 PSI |
| Символ | 00997424 |
| Твердість за Шором | D 60 +5 |
| Температура навколишнього середовища | od -20 do 150 GC |
4550.28 ₴(з ПДВ)
3791.90 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


