Пістолет серії 208 DETECT, R 1/4 GW, FDA/EC 1935/2004, латунна трубка | CEJN, 11 208 7100
Артикул: 11 208 7100
Категорія: Пістолети повітряні
| Матеріал пістолета | Харчовий пластик |
| Мінімальний тиск розриву | 64 bar |
| Робоча температура | від -20 до +60 °C |
| Робочий тиск | максимум. 16 бар |
| Характеристика | Виявляється металевими та рентгенівськими детекторами, висока хімічна стійкість, сертифікат FDA/EC 1935/2004 |
| Витрата повітря | 500 l/min |
| Під'єднання | R 1/4 GW |
| Рівень шуму | 96 dB(A) |
| Трубка | Mosiądz 90 mm |
| УВАГА | Na zapytanie dostępne wersje z gwintami przyłączeniowymi NPT GW 1/4 |
2802.60 ₴(з ПДВ)
2335.50 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 14 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
14шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору







