Пістолет серії 209 HI-VISION, R 1/4 GW, насадка 90 мм з наконечником STAR-TIP, потік 208 л/хв. | CEJN, 11 209 3100
Артикул: 11 209 3100
Категорія: Пістолети повітряні
| Діапазон температур | від -20 до +60 °C |
| Застосування | Невибухонебезпечні рідини на повітряній і водній основі. Висока швидкість потоку, знімні насадки, ергономічна м'яка ручка. |
| Максимальний тиску розриву | 64 бар |
| Матеріал пістолета | POM (корпус), TPE (м'яка ручка), латунь (трубка) |
| Робочий тиск | максимум. 16 бар |
| Вага | 141 г |
| Витрата | 208 l/min |
| Опис | Зі змінною трубкою 90 мм з наконечником STAR TIP |
| Під'єднання | R 1/4" |
| Рівень шуму | 87 dB(A) |
1842.42 ₴(з ПДВ)
1535.35 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 11 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
11шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]]
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


