Пістолет повітряний, насадка 152 мм, макс. 6 бар з редуктором 3,5 бар, 170 л/м, G 1/4 GW, AIRG 152MM 3,5
Артикул: AIRG 152MM 3,5
Категорія: Пістолети повітряні
| Під'єднання | 1/4" BSP |
| Під'єднання форсунки | Латунь. |
| Робоча температура | від -10 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 6 бар |
| Вага | 121 г |
| Матеріал | Ацеталь |
| Насадка | 152 мм |
| Повітряний потік | 110 л/хв (регулятор 3,5 бар); 60 л/хв (регулятор 2 бар) при вхідному тиску 6 бар |
| Рівень шуму | в залежності від використовуваного редуктора 65-80 dB(A) |
1849.32 ₴(з ПДВ)
1541.10 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору




