Pistolet jonizacyjny antystatyczny 8 mm, 0-1200 mm, standard, z kablem 3m, AG-08
Артикул: AG-08
Категорія: Рейка іонізуюча
| Живлення | AF2WR / PS1WR; AF2; (AG-08 - SE-PAC-55-2-c, SE-PAC-55-4-C) |
| УВАГА | Для правильної роботи потрібен адаптер живлення (не входить до комплекту) - посилання в розділі "Аксесуари" |
| Відстань від робочої поверхні | 0-1200 мм |
| Кабель під'єднання | W zestawie kabel zasilający wysokonapięciowy oraz kabel uziemiający. Długość kabla 3 m - inne długości na zapytanie |
| Під'єднання | 8 мм |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 7 бар |
65000.28 ₴(з ПДВ)
54166.90 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 3 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
3шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


