Pistolet jonizacyjny antystatyczny DN7,2, 50-800 mm, dla dużych powierzchni, kabel 3m, AG-02-VOSP
Артикул: AG-02-VOSP
Категорія: Рейка іонізуюча
| Живлення | AF2WR / PS1WR; AF2; (AG-08 - SE-PAC-55-2-c, SE-PAC-55-4-C) |
| УВАГА | Для правильної роботи потрібен адаптер живлення (не входить до комплекту) - посилання в розділі "Аксесуари" |
| Відстань від робочої поверхні | 50-800 мм |
| Кабель під'єднання | W zestawie kabel zasilający wysokonapięciowy oraz kabel uziemiający. Długość kabla 3 m - inne długości na zapytanie |
| Напруга | 7000 V |
| Під'єднання | DN 7.2 |
| Робоча температура | від 0 до +70 °C |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Споживання повітря | 500 л/хв |
53979.96 ₴(з ПДВ)
44983.30 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


