Фарбопульт Walther Pilot Mini форсунка 2,0mm, під’єднання 1/4" | Walther Pilot, V1015202203
Артикул: V1015202203
Категорія: Фарбопульт Pilot Mini
| Вага | 295 г |
| Версія | з матеріальним з'єднанням 1/4" |
| Застосування | - декоративні роботи, - візерунковий розпис, - виготовлення іграшок, - прецизійне фарбування поверхонь, - керамічне покриття, - автомобільне фарбування, - деревообробка, - нанесення покриттів |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Температура матеріалу | максимум. 43 °C |
| Характеристика | Легкий і простий у використанні пістолет з високоякісного пластику для фарбування дрібних деталей і невеликих об'єктів, а також для підфарбовування і декоративного фарбування. Металеві частини виготовлені з нержавіючої сталі. Без проблем розпилює водоемульсійні фарби та агресивні середовища. Великий вибір розмірів сопел відповідно до сфери застосування. Завдяки ергономічній ручці пістолет зручно лежить в руці. Модель Mini MD гарантує особливо високу ефективність фарбування. |
| Під'єднання | 1/4" |
| Розмір дюзи | 2.0 мм |
| Тиск розпилення | 8 бар |
28424.16 ₴(з ПДВ)
23686.80 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

