Фарбопульт Walther Pilot TREND форсунка 1,8 mm, під’єднання 1/4" | Walther Pilot, V1060203183
Артикул: V1060203183
Категорія: Фарбопульт Pilot Trend
| Вага | 542 г |
| Версія | Приєднання матеріалу 1/4" |
| Застосування | фарби, лаки, олії, антикорозійні засоби, керамічні глазурі, морилки тощо |
| Робочий тиск | максимум. 8 бар |
| Температура матеріалу | максимум. 43 °C |
| Характеристика | Високоточна технологія повітряної головки WALTHER PILOT гарантує відмінний результат розпилення. Також доступний у версії з середнім тиском для більшої економії матеріалу. Сопло і голка: нержавіюча сталь. Корпус ергономічної форми з високоміцного нікельованого алюмінію. - Пластикова гравітаційна чаша об'ємом 600 см3 - безступінчасте регулювання форми розпилення: широке/кругле, регулювання кількості матеріалу, регулювання кількості повітря. |
| Розмір дюзи | 1.8 мм |
20666.22 ₴(з ПДВ)
17221.85 ₴(без ПДВ)
Немає в наявності
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 192`) ]] |
| К-сть в Європі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 360`) ]] |
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору

