Пластичний шланг з можливістю фіксації положення G 1/4, 250 мм, зовнішня/зовнішня, PVC/PES, FH-14-AA-250
Артикул: FH-14-AA-250
Категорія: Аксесуари для обдуву
| Матеріал | ПВХ/ПЕС |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Середовище | Стиснене повітря, вода |
| Діаметр шланга | 9 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Різьба | зовнішній/зовнішній |
3698.94 ₴(з ПДВ)
3082.45 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 1 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
1шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
| К-сть в Європі | 20 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]] |
20шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 288`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


