Пластичний шланг зі спіраллю з можливістю фіксації положення G 1/4, 350 мм, зовнішня/зовнішня, PVC/PES, FH-P-14-AA-350
Артикул: FH-P-14-AA-350
Категорія: Аксесуари для обдуву
| Матеріал | ПВХ/ПЕС |
| Робочий тиск | максимум. 10 бар |
| Середовище | Стиснене повітря, вода |
| Діаметр шланга | 9 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Під'єднання | G 1/4" |
| Різьба | зовнішній/зовнішній |
4111.98 ₴(з ПДВ)
3426.65 ₴(без ПДВ)
Максимальна к-сть
| К-сть в Україні | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 24`) ]] |
| К-сть в Польщі | 0 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 168`) ]] |
| К-сть в Європі | 4 шт. |
| Доставка | [[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]] |
4шт.
[[ transformDeliveryTime( ` 336`) ]]
Контакти
Телефон: +380677553862
Адреса: Львів, Навроцького 69А-2
Способи оплати та доставки
Відділення Нової Пошти
Кур'єрська доставка
Безготівковий (з ПДВ)
Гарантии
Гарантія виробника
Повернення товару згідно Договору


